A.S Politowicz przewóz osób Poznań

O FIRMIE OFERTA TABOR GALERIA KONTAKT
A.S Politowicz Facebook
A.S Politowicz Google Plus
A.S Politowicz Twitter A.S Politowicz Youtube
dalej

Usługa air port

TRANSFER NA LOTNISKO

Usługa air port transfer A.S. Politowicz


Potrzebujecie Państwo szybkiego, wygodnego transportu na port lotniczy w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu lub Berlinie? Oczekujecie Państwo profesjonalnej obsługi i konkurencyjnej ceny? Zapraszamy do nas! Oferujemy Pańśtwu przejazd nowoczesnym, wygodnym busem na wybranej trasie!

Spełnianie potrzeb naszych Klientów jest dla firmy A.S. Politowicz priorytetem. Dlatego też, wychodząc naprzeciw znacznemu zapotrzebowaniu na transfery zarówno z i na lotniska, postanowiliśmy umożliwić wynajem busów na najbardziej pożądanych trasach. Najbardziej populrne kierunki to:

 

  • Bus Poznań – Berlin
  • Bus Poznań – Warszawa
  • Bus Poznań – Wrocław
  • Bus Poznań – Modlin
air port transfer A.S. Politowicz

Nasza flota to sprawdzone, nowoczesne busy i autokary z kompletnym wyposażeniem najwyższej klasy. Udostępniamy m.in. sześcioosobowe Mercedesy Viano, czternastoosobowe Sprintery przystosowane do transportu osób niepełnosprawnych, dwudziestoosobowe Sprintery, dwudziestodziewięcioosobowe Isuzu czy też Solaris Vacanza dla 53ech pasażerów.


W celu ustalenia szczegółów transferu zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami pod numerem 61 870 50 72. Uwaga: możliwy jest także transfer spod samego domu, w systemie „door to door”. Na polskie i niemieckie lotniska zawozimy zorganizowane grupy. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów transferu!