Prace ziemne P.H.U. Politowicz PRACE ZIEMNE WYNAJEM SPRZĘTU GALERIA KONTAKT
A.S Politowicz Facebook
A.S Politowicz Google Plus
A.S Politowicz Twitter A.S Politowicz Youtube
dalej

PRACE ZIEMNE

Prace ziemne P.H.U. Politowicz


Poszukujecie Państwo firmy, która profesjonalnie przygotuje teren pod inwestycję? Liczy się dla Was rzetelność i terminowość? Zapraszamy do współpracy!


Firma P.H.U. Politowicz oferuje kompleksowe przygotowanie terenu pod najróżniejszego rodzaju inwestycje i zabudowy. Przeprowadzamy kompleksowe rozbiórki, wykopy oraz profesjonalne wyburzenia obiektów zarówno przemysłowych, jak również i mieszkalnych. Podejmujemy się także procesom: wymiany gruntu oraz utwardzania terenu. Świadczymy także usługi transportu materiałów sypkich.

maszyny budowlane - koparka

Rozbiórki, wykopy i wyburzenia - Poznań


By zapewnić szybki, bezproblemowy i sprawny przebieg prac, zainwestowaliśmy w najnowocześniejsze, sprawdzone urządzenia oraz najlepszych operatorów z wysokimi kwalifikacjami. Nasz doświadczony zespół złożony ze specjalistów, posiada stosowne uprawnienia do obsługi maszyn, prowadzenia spraw rozbiórkowych, wykopowych i wyburzeniowych.

Wszystkie zlecone nam realizacje wykonujemy starannie, rzetelnie i terminowo, zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa. Podstawą do dalszych działań jest bezbłędne przygotowanie placu do pracy i odłączenie wszelkich sieci: wodociągowych, gazowych, elektrycznych. Dokładnie ogradzamy i znakujemy teren taśmami i tablicami ostrzegawczymi.


Nasza bogata oferta obejmuje także wynajem specjalistycznych maszyn do rozbiórek, wyburzeń i wykopów: wywrotek oraz koparko-ładowarek. Zapraszamy do kontaktu - z pewnością uda nam się znaleźć satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie. W celu uzyskania szczegółów dotyczących oferty wynajmu pojazdów wchodzących w skład naszej specjalistycznej floty prosimy kontakt z naszymi przedstawicielami.

dalej

SPRAWDZONY SPRZĘT BUDOWLANY

Planujecie Państwo prace rozbiórkowo - wyburzeniowe, do których niezbędny jest sprawdzony, specjalistyczny sprzęt budowlany? Zależy Państwu na korzystnych cenach użytkowania maszyn? Zapraszamy do nas! Niezawodny sprzęt budowlany wraz z operatorami jest do Państwa dyspozycji!

Wynajem, Koparek, Koparko Ładowarek, Wywrotek, kucie betonów, Transport, prace ziemne, wykopy, wyburzenia - ziemia, piasek, żwir.


W ofercie firmy P.H.U. Politowicz, oprócz rozmaitych usług z zakresu wyburzeń, czy rozbiórek budynków, znajduje się także wynajem profesjonalnego sprzętu budowlanego: Koparek ,Koparko Ładowarek ,Wywrotek, profesjonalnego sprzętu budowlanego. Oferujemy dobry, sprawdzony, nowoczesny sprzęt, a wszelkie prace przeprowadzamy ze szczególną dbałością o zachowanie najwyższych standardów i norm bezpieczeństwa. Firma P.H.U. Politowicz posiada ogromne doświadczenie w robotach ziemnych, dzięki czemu możemy służyć Państwu rozległą wiedzą i doświadczeniem. Nasze maszyny świetnie sprawdzają się w każdych warunkach, także na wilgotnych, podmokłych terenach czy tych o dużym nachyleniu powierzchni.


Oferta wynajmu jest elastyczna – usługi adresujemy zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i odbiorców indywidualnych. Zależy nam na satysfakcji każdego Klienta, w związku z czym jesteśmy otwarci na różne formy współpracy – jednak niezależnie od czasu wynajmu, oferujemy preferencyjne stawki. Oferowany sprzęt możemy wynająć w wybranym terminie na okres od kilku godzin do paru dni. Oferujemy specjalistyczne wsparcie logistyczne, merytoryczne i atrakcyjne ceny. Na życzenie wykonujemy także usługi koparko-ładowarką, koparka kołową ,wywrotkami na terenie Poznania i nie tylko. Aby ustalić szczegóły współpracy, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami pod nr tel. 601 161 547.

TRANSPORT

Pojazdami 4 osiowymi oraz Wannami 4X4

Piasku, ziemi, żwiru oraz kruszyw ,Masy bitumicznej, odpadów budowlanych.

Zapraszamy do naszej galerii – udostępniliśmy w niej zdjęcia z realizacji

wykonanych naszą koparko-ładowarką.

KONTAKT

Prace ziemne P.H.U. Politowicz

 

ul. Ostrowska 532

61-324 Poznań

 

tel./fax: 61 870 50 72

tel./kom.: 601 161 547

 

p.politowicz@aspolitowicz.pl

 

Godziny Pracy Biura:

Pon-Pt 9.00 - 17.00